Ana sayfa Manşet İnönü’de sanat günleri

İnönü’de sanat günleri

PAYLAŞ

Üniversitede edebiyat ağırlıklı sanat günleri başlıyor. İNÜSEFT topluluğu tarafından düzenlenen ve dünya şairi olarak adlandırılan Ataol Behramoğlu, savaş muhabiri Coşkun Aral, genç kuşak edebiyatçılarından Güray Süngü, senarist ve edebiyatçı Hakan Günday gibi yazın sanatının önde gelen isimlerinin katılacağı sanatsal etkinlikler arasında minder sohbetleri, atölye çalışmaları, şiir dinletisi ve imza günleri gibi etkinlikler yer alıyor.

“Söz Düşün’ce Kağıda…” temasıyla düzenlenen ve tüm Malatyalılara açık olan etkinlik programı şöyle;

Coşkun ARAL

3 Aralık 2018 Pazartesi Saat:12.00

Ünlü fotoğraf sanatçısı savaş muhabiri Coşkun ARAL Edebiyat Günlerinde okuyucuları Ve izleyicileriyle bir araya geliyor.

Güray SÜNGÜ

3 Aralık 2018 Pazartesi Saat:15.30

18.00 Robinson Kültür imza

Türk Edebiyatının genç kuşaklarından son dönem öyküsüsü Güray SÜNGÜ Edebiyat Günlerinde okuyucusuyla buluşmaya hazırlanıyor.

Hakan GÜNDAY

4 Aralık 2018 Salı Saat:15.30

Türk Edebiyatının değerli yazarlarından Müslüm, Daha ve Şahsiyet film ve dizilerinin senaristi Hakan GÜNDAY Edebiyat Günlerinde söyleşi ve ardından İmza etkinliğiyle okuyucularıyla buluşuyor.

Tarık TUFAN

5 Aralık 2018 Çarşamba Saat:12.00

Türk Edebiyatının değerli yazarlarından yapımcı, senarist Tarık Tufan Edebiyat Günlerinde Söyleşi Ve İmza etkinliğiyle okuyucularıyla buluşuyor.

Ataol BEHRAMOĞLU

6 Aralık 2018 Perşembe Saat:12.00 söyleşi ve İmza

18.00 Robinson Kültür İmza

“Dünyayla söyleşen Şair” Ataol Behramoğlu Edebiyat Günlerinde söyleşi ve İmza etkinliğiyle okuyucularıyla buluşuyor.

Tüm söyleşiler İnönü Üniversitesi Ahmet Yesevi Konferans Salonunda olmakla beraber Güray Süngü Ve Ataol Behramoğlu için Akşam 18.00’da ayrıca Robinson Kültür’de imza etkinliği düzenlenecektir.