Ana sayfa Çevre Sokaklar aydınlatıldı

Sokaklar aydınlatıldı

PAYLAŞ

Mahallede karanlık sokak kalmadı. FEDAŞ’ın 2018 yılı yatırım programında olan karanlıktaki sokakların aydınlatılması projesi kapsamında bulunan Seyran mahallesi sokakları elektriğe kavuştu. Yaklaşık 1.5 Milyon lira harcanarak gerçekleştirilen Seyran Mahallesi sokakları aydınlatma yatırımla ilgili FEDAŞ’tan yapılan açıklama şöyle;

Malatya, Elazığ, Tunceli ve Bingöl’de elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat EDAŞ, sorumluluk alanında yatırım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Malatya’da planladığı yatırım programı dahilinde Fırat EDAŞ, Yeşilyurt’un Seyran Mahallesi’ne 1.5 milyon TL yatırım gerçekleştirdi.

Yeşilyurt Belediyesi ile ortaklaşa çalışılarak gerçekleştirilen yatırımla mahallenin alt ve üst yapı çalışmalarının yanında aydınlatma ihtiyacı olan sokakların gerekli aydınlatması sağlandı. Ayrıca, mahalle sakinlerinin elektrikle ilgili yaşadığı sorunlar dinlenerek çözüme kavuşturuldu.

Fırat EDAŞ ekipleri 7/24 çalışıyor

Coğrafi ve iklim koşulları nedeniyle çok daha hassasiyet gerektirdiği sorumluluk bölgesinde Fırat EDAŞ, kesintisiz enerji arzı ve kaliteli elektrik dağıtım hizmeti noktasında ekipleri ile 7/24 görev yapıyor.